HMS - Hrvatski mazoret savez

Komentari On/Off

Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje
su način života


Ponosni smo član
Image and video hosting by TinyPic
EMA
European majorettes' association


Timovi HMS-a:
Zagrebacke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje grada Osijeka
Image and video hosting by TinyPic

Prve rijecke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Pulske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Karlovacke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Varazdinske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje grada Vukovara
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje "Glinske banice"
Image and video hosting by TinyPic

Biogradske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Daruvarske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Kostanicke mazoretkinje, Hrv.Kostajnica
Image and video hosting by TinyPic

Svetojanske mazoretkinje, Jastrebarsko
Image and video hosting by TinyPic

Klincaselske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje Nedelisca
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje grada Iloka
Image and video hosting by TinyPic

Ninske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje otoka Ugljana, Kali
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje opcine Nustar
Image and video hosting by TinyPic

Oroslavske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Pakoske mazoretkinje, Pakostane
Image and video hosting by TinyPic

Klab mazoretkinja Sesvecanke, Sesvete
Image and video hosting by TinyPic

Sunjske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Belecke mazoretkinje, Belec (Zlatar)
Image and video hosting by TinyPic

Ogulinske mazoretkinje Drustva nasa djeca
Image and video hosting by TinyPic

Kominske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Gospicke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Pisarovinske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Rovinjske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Slunjske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Zadarske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Umaske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Labinske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Djakovacke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Našicke mazoretkinje "Dora"
Image and video hosting by TinyPic

Lekenicke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Vrbovecke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Halubajke Viskovo
Image and video hosting by TinyPic

Loborske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Stupnicke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje gradske glazbe Virovitica
Image and video hosting by TinyPic

Unity S Samobor
Image and video hosting by TinyPic

Madness UMF, Cluj Napoce, Rumunjska*
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje Široki Brijeg, BiH*
Image and video hosting by TinyPic

Cerovljanske mazoretkinje
Mazoretkinje grada Pitomace
Mazoretkinje Hrvatske Dubice
Mazoretke Zupe Dubrovacke
Zupanjske mazoretkinje
Mazoretkinje grada Grubišnog Polja
Mažoretkinje grada Vinkovaca
Krašicke mazoretkinje
Mazoretkinje otoka Pašmana
Mazoretkinje Koprivnicki Bregi
Svetomartinske mazoretkinje
Mazoret klub Uskopljanke, BiH*

* pridruzeni clanovi iz inozemstva kojih ne smije biti vise od 5% clanova HMS-a

**** molimo sastave cije fotografije nemamo da ih posalju HMS-u.

predsjednica HMS-a:
Elizabeta Mikelj IDCU (Opatija)

izvršni direktor:
Alen Šćuric IDCU (Zagreb)

administrativna tajnica:
Tonka Matić (Dugo Selo)

predstojnica administracije:
Maja Žigman (Zagreb)

članovi Upravnog odbora:
Elizabeta Mikelj IDCU (Opatija), predsjednica
Jelena Raguž CL (Pula), dopredsjednica
Sandra Dodić (Rijeka)
Ana Kocul (Vinkovci)
Željka Pasariček (Ugljan)
Marija Sremić CL (Glina)
Alen Šćuric IDCU (Zagreb)

Nadzorno-stegovni odbor:
Tonka Matić (Dugo Selo), predsjednica
Marina Kamber (Grubišno Polje)
Kristina Svalina (Đakovo)

predsjednica Sudačkog odbora:
Anta Lalović IDCN (Osijek)

Suci HMS-a:

suprim suci (U):
Alen Šćuric IDCU
Elizabeta Mikelj ICDU

senior suci (S):
Silva Bakija CS

viši suci (N):
Anita Lalović IDCN
Gordana Šćuric IDCN
Ivana Vrviščar DCN
Ivana Štulec DCN
Ivana Borgudan ICN
Nataša Puhalo ICN
Kristina Krajna ICN
Ivana Čorić CN

nacionalni suci (L):
Marija Topić Ramljak ICL
Maja Žigman ICL
Matijana Blašković, CL
Jelena Raguž CL
Marija Sremić CL
Ivana Mujkić CL
Valentina Kontek CL

delegati (D):
Alen Šćuric IDCU
Elizabeta Mikelj ICDU
Anita Lalović IDCN
Gordana Šćuric IDCN
Ivana Vrviščar DCN
Ivana Štulec DCN

internacionalni suci EMA-e (I):
Alen Šćuric IDCU
Elizabeta Mikelj ICDU
Anita Lalović IDCN
Gordana Šćuric IDCN
Ivana Borgudan ICN
Nataša Puhalo ICN
Kristina Krajna ICN
Marija Topić Ramljak ICL
Maja Žigman ICL

sudački pripravnici (A):
Ivana Kišan CA
Tina Aflić CA
Marija Zajec CA
Petra Lukša CA
Matea Baltorinić CA
Andreja Tot Lehrmajer CA


broj posjetitelja od 28.04.2008:
Hit Counter
Hit Counter

Blogovi mazoret-tima HMS-a:
Biogradske mažoretkinje
Daruvarsle mažoretkinje
Mažoretkinje "Glinske banice"
Mažoretkinje grada Gospića
Nasicke mazoretkinje "Dora"
Svetojanske mazoretkinje
Klinčaselske mažoretkinje
Pakoške mažoretkinje
Pulske mazoretkinje
Rovinjske mažoretkinje
Klub mažoretkinja Sesvećanke
Slunjske mažoretkinje
Mazoretkinje Siroki
Umaske mazoretkinje
Mazoretkinje gradske glazbe Virovitica
Mazoretkinje grada Vukovara
Zadarske mažoretkinje
Zagrebačke mažoretkinje

< srpanj, 2014  
P U S Č P S N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Srpanj 2014 (1)
Svibanj 2014 (3)
Travanj 2014 (8)
Ožujak 2014 (4)
Veljača 2014 (2)
Siječanj 2014 (4)
Prosinac 2013 (4)
Studeni 2013 (2)
Listopad 2013 (1)
Rujan 2013 (2)
Kolovoz 2013 (1)
Srpanj 2013 (1)
Lipanj 2013 (1)
Svibanj 2013 (4)
Travanj 2013 (3)
Ožujak 2013 (5)
Veljača 2013 (2)
Siječanj 2013 (1)
Prosinac 2012 (3)
Studeni 2012 (1)
Listopad 2012 (2)
Rujan 2012 (1)
Kolovoz 2012 (2)
Srpanj 2012 (1)
Lipanj 2012 (2)
Svibanj 2012 (5)
Travanj 2012 (4)
Ožujak 2012 (5)
Veljača 2012 (2)
Siječanj 2012 (4)
Prosinac 2011 (3)
Studeni 2011 (2)
Listopad 2011 (2)
Rujan 2011 (3)
Kolovoz 2011 (3)
Srpanj 2011 (2)
Lipanj 2011 (4)
Svibanj 2011 (7)
Travanj 2011 (9)
Ožujak 2011 (6)
Veljača 2011 (4)
Siječanj 2011 (5)
Prosinac 2010 (7)
Studeni 2010 (3)
Listopad 2010 (4)
Rujan 2010 (4)
Kolovoz 2010 (4)
Srpanj 2010 (3)

12.07.2014., subota

BILTEN 2 EUROPSKOG PRVENSTVA

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
- 00:40 - Komentari (0) - Isprintaj - #

28.05.2014., srijeda

POZIV TIMOVIMA NA VEČER MAŽORET PLESA I LIMENE GLAZBE

Gospićke mažoretkinje pozivaju mažoret sastave članove HMS-a na

VEČER MAŽORET PLESA I LIMENE GLAZBE
povodom Dana grada Gospića

u subotu 19.7.2014. u Gospić


Zainteresirani timovi se mogu javiti u administraciju HMS-a koja će isto prosljediti Gospićkim mažoretkinjama.

- 12:17 - Komentari (4) - Isprintaj - #

21.05.2014., srijeda

VRLO ZADOVOLJNI INSPEKTORSKIM POSJETOM U RUMUNJSKOJ


Delegacija EMA-e je bila u inspektorskom posjetu Targovištu, domaćinu ovogodišnjeg Europskog prvenstva. Nakon dva dana provjere svih detalja prvenstva i postavljanja Manuala 1, vratili su se vrlo zadovoljni. Prvenstvo se izuzetno dobro priprema po svim osnovama, smještaj je odličan (čak su i studentski domovi izuzetno moderni, uredni, ukusno sređeni i potpuno novi - najmoderniji u Rumunjskoj), domaćin je prihvatio sve zahtjeve EMA-e i to u daleko većoj mjeri nego što se to od njih tražilo.

Biti će to jedno od najboljih prvenstava do sada. U prijestolnici Vlada Tepeža Drakule!


- 10:59 - Komentari (1) - Isprintaj - #

08.05.2014., četvrtak

REZULTATI 18. DRŽAVNOG PRVENSTVA MAŽORETKINJA REPUBLIKE HRVATSKE

JUNIORKE SOLO
8. Stupničke mažoretkinje, Tina Botički
7. Mažoretkinje grada Grubišnog Polja, Laura Milek
6. Mažoret klub Unity S Samobor, Anamarija Vidalin
5. Mažoretkinje otoka Ugljana, Marina Šljivac
4. Mažoretkinje grada Vukovara, Ana Šimunović
3. Klinčaselske mažoretkinje, Petra Bilobrk
2. Ogulinske mažoretkinje Društva „Naša djeca“, Marija Ceranić
1. Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Gabrijela Zibar

SENIORKE SOLO
7. Krašićke mažoretkinje, Natalija Pužin
6. Mažoretkinje Nedelišća, Lucija Novak
5. Klinčaselske mažoretkinje, Anamarija Bilobrk
4. Mažoretkinje grada Vukovara, Andreja Lehrmajer
3. Prve riječke mažoretkinje, Ivana Rakić
2. Pulske mažoretkinje, Maja Komazec
1. Udruga mažoretkinja općine Nuštar, Ana Pastor

JUNIORKE PAR
9. Ogulinske mažoretkinje Društva „Naša djeca“, Dajana Jančić i Doris Prebežić
8. Mažoret klub Unity S Samobor, Laura Holetić i Maria Karasman
7. Stupničke mažoretkinje, Ivana Gavran i Iva Vujeva
6. Klinčaselske mažoretkinje, Diana Relić i Lea Fabrični
5. Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Lorena Benčić i Lucija Mužić
4. Prve riječke mažoretkinje, Nika Legra i Marija Božić
3. Mažoretkinje otoka Ugljana, Martina Tolja i Cvita Tudorović
2. Pulske mažoretkinje, Ivana Radović i Maja Petković
1. Mažoretkinje grada Vukovara, Ružica Parić i Ema Stjepanović

SENIORKE PAR
7. Klinčaselske mažoretkinje, Matea Frdelja i Magdalena Frdelja
6. Mažoretkinje Nedelišća, Ivana Hajdinjak i Aleksandra Toplek
5. Pulske mažoretkinje, Ines Križić i Irena Kočić
4. Mažoret klub Unity S Samobor, Magdalena Stunja i Natalija Palčić
3. Pakoške mažoretkinje, Rosita Stojanov i Borna Stojanov
2. Mažoretkinje grada Vukovara, Milena Marta Vidoš i Doris Ostojić
1. Prve riječke mažoretkinje, Petra Linić i Laura Božović

KADETSKE FORMACIJE
15. Krašićke mažoretkinje
14. Vinkovačke mažoretkinje
13. Mažoret klub Unity S Samobor
12. Klub mažoretkinja „Sesvećanke“
11. Udruga mažoretkinja „Glinske banice“
10. Pakoške mažoretkinje
9. Mažoretkinje grada Grubišnog polja
8. Klinčaselske mažoretkinje
7. Ogulinske mažoretkinje Društva „Naša djeca“
6. Mažoretkinje Nedelišća
5. Mažoretkinje grada Iloka
4. Svetojanske mažoretkinje
3. Mažoretkinje grada Vukovara
2. Pulske mažoretkinje
1. Zagrebačke mažoretkinje

JUNIORSKE FORMACIJE
17. Udruga Ninske mažoretkinje
17. Oroslavske mažoretkinje
16. Stupničke mažoretkinje
15. Pakoške mažoretkinje
14. Prve riječke mažoretkinje
13. Đakovačke mažoretkinje KUDA „Sklad“
12. Mažoretkinje grada Grubišnog polja
11. Karlovačke mažoretkinje
10. Klub mažoretkinja „Sesvećanke“
9. Mažoretkinje otoka Ugljana
8. Udruga mažoretkinja „Glinske banice“
7. Mažoret klub Unity S Samobor
6. Ogulinske mažoretkinje Društva „Naša djeca“
5. Klinčaselske mažoretkinje
4. Svetojanske mažoretkinje
3. Pulske mažoretkinje
2. Mažoretkinje grada Vukovara
1. Zagrebačke mažoretkinje

SENIORSKE FORMACIJE
15. Vinkovačke mažoretkinje
14. Krašićke mažoretkinje
13. Klub mažoretkinja „Sesvećanke“
12. Pakoške mažoretkinje
11. Klinčaselske mažoretkinje
10. Mažoretkinje Nedelišće
9. Karlovačke mažoretkinje
8. Mažoretkinje grada Iloka
7. Udruga mažoretkinja općine Nuštar
6. Mažoret klub Unity S Samobor
5. Pulske mažoretkinje
4. Prve riječke mažoretkinje
3. Svetojanske mažoretkinje
2. Mažoretkinje grada Vukovara
1. Zagrebačke mažoretkinje

- 14:12 - Komentari (39) - Isprintaj - #

29.04.2014., utorak

BILTEN 27 UZ 18. DRŽAVNO PRVENSTVO
















- 01:50 - Komentari (22) - Isprintaj - #

22.04.2014., utorak

SATNICA DRŽAVNOG PRVENSTVA


Usuglašena je satnica sa Protokolom gradonačelnika Vinkovaca, pa je istime i službena, te je objavljujemo:

Petak 2.5.
12.00 Obavezni dolazak sudaca u sudačku prostoriju
13.30-14.00 Ručak
13.00-14.00 Akreditiranje sudionika
14.00-14.30 Prva sudačka sjednica
14.30-15.00 Ždrijebanje
14.15-15.45 Službeni treninzi neformacija (3 minute svaka)
15.45 Kontrola borilišta
16.00-17.30 Solo i par seniorke i juniorke

Subota 3.5.
07.00-10.00 Službeni treninzi na stazi za defile (bez razglasa - 4 minute svaka)
08.00-09.00 Akreditiranje za one koji se nisu akreditirali u petak
10.15-11.15 Prijem kod gradonačelnika Vinkovaca
11.00 Postrojavanje za otvaranje
11.30-12.15 Svečanost otvaranja Prvenstva
12.15 Kontrola borilišta
12.30-13.30 Paradni defile kadetkinje
13.30-15.15 Službeni treninzi seniorki i juniorki na stazi za defile (bez razglasa, 4 minute svaka)
13.30-15.30 Pauza za ručak
15.15 Kontrola borilišta
15.30-16.30 Paradni defile juniorke
16.30-17.30 Paradni defile seniorke

Nedjelja 4.5.
08.00-10.45 Službeni treninzi koreografiranog programa (bez razglasa, 4 minute svaka)
10.45 Kontrola borilišta
11.00-12.00 Koreografirani program kadetkinje
12.00-13.00 Koreografirani program juniorke
13.00-15.15 Službeni treninzi seniorki
13.00-15.30 ručak
15.15 Kontrola borilišta
15.30-16.30 Koreografirani program seniorke
16.30-17.30 Stanka (smotra)
17.30-18.30 Proglašenje pobjednika i zatvaranje prvenstva



SPISAK SUDIONIKA 18. DRŽAVNOG PRVENSTVA

SENIORSKE FORMACIJE (15 formacije)
1. ILK – Mažoretkinje grada Iloka
2. JAS – Svetojanske mažoretkinje
3. KAR – Karlovačke mažoretkinja
4. KCS – Klinčaselske mažoretkinje
5. KRS – Krašićke mažoretkinje
6. NED – Mažoretkinje Nedelišća
7. NUS – Udruga mažoretkinja općine Nuštar
8. PAK – Pakoške mažoretkinje
9. PUL – Pulske mažoretkinje
10. RIJ – Prve riječke mažoretkinje
11. SAM – Mažoret klub Unity S Samobor
12. SES – Klub mažoretkinja „Sesvećanke“
13. VKC – Vinkovačke mažoretkinje
14. VUK – Mažoretkinje grada Vukovara
15. ZGB – Zagrebačke mažoretkinje

JUNIORSKE FORMACIJE (18 formacije)
1. DJK – Đakovačke mažoretkinje KUDA „Sklad“
2. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja
3. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“
4. JAS – Svetojanske mažoretkinje
5. KAL – Mažoretkinje otoka Ugljana
6. KAR – Karlovačke mažoretkinja
7. KCS – Klinčaselske mažoretkinje
8. NIN – Udruga Ninske mažoretkinje
9. OGL – Ogulinske mažoretkinje Društva „Naša djeca“
10. PAK – Pakoške mažoretkinje
11. PUL – Pulske mažoretkinje
12. RIJ – Prve riječke mažoretkinje
13. SAM – Mažoret klub Unity S Samobor
14. SRBCK Belocrkvanske mažoretkinje - smotra
15. STP – Stupničke mažoretkinje
16. SES – Klub mažoretkinja „Sesvećanke“
17. VUK – Mažoretkinje grada Vukovara
18. ZGB – Zagrebačke mažoretkinje

KADETSKE FORMACIJE (15 formacije)
1. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“
2. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja
3. ILK – Mažoretkinje grada Iloka
4. JAS – Svetojanske mažoretkinje
5. KCS – Klinčaselske mažoretkinje
6. KRS – Krašićke mažoretkinje
7. NED – Mažoretkinje Nedelišća
8. OGL – Ogulinske mažoretkinje Društva „Naša djeca“
9. PAK – Pakoške mažoretkinje
10. PUL – Pulske mažoretkinje
11. SAM – Mažoret klub Unity S Samobor
12. SES – Klub mažoretkinja „Sesvećanke“
13. VKC – Vinkovačke mažoretkinje
14. VUK – Mažoretkinje grada Vukovara
15. ZGB – Zagrebačke mažoretkinje

SOLO SENIORKE (7 neformacija)
1. KCS – Klinčaselske mažoretkinje, Anamarija Bilobrk
2. KRS – Krašićke mažoretkinje, Natalija Pužin
3. NED – Mažoretkinje Nedelišća, Lucija Novak
4. NUS – Udruga mažoretkinja općine Nuštar, Ana Pastor
5. PUL – Pulske mažoretkinje, Maja Komazec
6. RIJ – Prve riječke mažoretkinje, Ivana Rakić
7. VUK – Mažoretkinje grada Vukovara, Andreja Lehrmajer

SOLO JUNIORKE (8 neformacija)
1. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja, Laura Milek
2. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Gabrijela Zibar
3. OGL – Ogulinske mažoretkinje Društva „Naša djeca“, Marija Ceranić
4. KAL – Mažoretkinje otoka Ugljana, Marina Šljivac
5. KCS – Klinčaselske mažoretkinje, Petra Bilobrk
6. SAM – Mažoret klub Unity S Samobor, Anamarija Vidalin
7. STP – Stupničke mažoretkinje, Tina Botički
8. VUK – Mažoretkinje grada Vukovara, Ana Šimunović

DUO SENIORKE (7 neformacija)
1. KCS – Klinčaselske mažoretkinje, Matea Frdelja i Magdalena Frdelja
2. NED – Mažoretkinje Nedelišća, Ivana Hajdinjak i Aleksandra Toplek
3. PAK – Pakoške mažoretkinje, Rosita Stojanov i Borna Stojanov
4. PUL – Pulske mažoretkinje, Ines Križić i Irena Kočić
5. RIJ – Prve riječke mažoretkinje, Petra Linić i Laura Božović
6. SAM – Mažoret klub Unity S Samobor, Magdalena Stunja i Natalija Palčić
7. VUK – Mažoretkinje grada Vukovara, Milena Marta Vidoš i Doris Ostojić

DUO JUNIORKE (9 neformacija)
1. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Lorena Benčić i Lucija Mužić
2. KAL – Mažoretkinje otoka Ugljana, Martina Tolja i Cvita Tudorović
3. KCS – Klinčaselske mažoretkinje, Diana Relić i Lea Fabrični
4. OGL – Ogulinske mažoretkinje Društva „Naša djeca“, Dajana Jančić i Doris Prebežić
5. PUL – Pulske mažoretkinje, Ivana Radović i Maja Petković
6. RIJ – Prve riječke mažoretkinje, Nika Legra i Marija Božić
7. SAM – Mažoret klub Unity S Samobor, Laura Holetić i Maria Karasman
8. STP – Stupničke mažoretkinje, Ivana Gavran i Iva Vujeva
9. VUK – Mažoretkinje grada Vukovara, Ružica Parić i Ema Stjepanović

DJEČJA FORMACIJA (2 formacije)
1. ILK – Mažoretkinje grada Iloka – smotra
2. VKC – Vinkovačke mažoretkinje – smotra

50 formacija
31 neformacija



SKICA BORILIŠTA

Image and video hosting by TinyPic

VAŽNA NAPOMENA:
Ulaz i izlaz na defile moguć je samo iz B1 zone, a u koreografiju iz B1 isključivo preko B3 zone. Izlaz iz defilea moguće je samo u B2 zonu, a iz koreografija preko B3 u B2 zonu. Sve ostale kombinacije i korištenje A4 zone SU ZABRANJENI!


- 14:32 - Komentari (11) - Isprintaj - #

17.04.2014., četvrtak

IZGLED BORILIŠTA ZA DRŽAVNO PRVENSTVO

Image and video hosting by TinyPic

VAŽNA NAPOMENA:
Ulaz i izlaz na defile moguć je samo iz B1 zone, a u koreografiju iz B1 isključivo preko B3 zone. Izlaz iz defilea moguće je samo u B2 zonu, a iz koreografija preko B3 u B2 zonu. Sve ostale kombinacije i korištenje A4 zone SU ZABRANJENI!







- 18:38 - Komentari (12) - Isprintaj - #

16.04.2014., srijeda

DOZVOLA NAKNADNE REGISTRACIJE VUKOVARA


Zagreb, 14. travnja 2014.

Temeljem članka 18. stavak 3. a vezano na članak 17. Natjecateljskog pravilnika HMS-a Administracija HMS-a donosi

ODLUKU 140414
O PRIHVAĆANJU REGISTRACIJE NAKON ISTEKA ROKA
VUK – MAŽORETKINJA GRADA VUKOVARA
NA 18. DRŽAVNOM PRVENSTVU


Prihvaća se naknadna registracija VUK – Mažoretkinje grada Vukovara, Vukovar na 18. Državnom prvenstvu mažoretkinja Republike Hrvatske.

U HMS je 14. travnja 2014. stigla zamolba Mažoretkinja grada Vukovara za registracijom ZA 18. Državno prvenstvo mažoretkinja Republika Hrvatske nakon proteka roka registracije. Sastav nije ispunio sve formalne obveze prilikom registracije, tj. nije postupio sukladno članku 18. stavak 3. Natjecateljskog pravilnika HMS-a dočim registracija do propisanog roka nije bila pravno valjana i temeljem akata HMS-a ne može se prihvatiti kao važeća. Dan nakon proteka roka, u ponedjeljak 14. travnja, Mažoretkinje grada Vukovara se ispričavaju i mole HMS za prihvaćanje naknadne registracije obzirom da je potvrda uplate akontacije ostala u knjigovodstvenom servisu do kog ne mogu doći tijekom vikenda, a isto su propustili preuzeti tijekom radnog vremena u petak 11. travnja po uplati iste.

HMS je uvidom e-banking izvode konstatirao da je uplata stvarno i izvršena u petak 11. travnja, dočim formalni nedostatak ne utječe na ispunjenje stvarnih obveza, te je konstatirao da je se ne radi o namjernom zlorabljenju sustava registracije. Sukladno članku 18. stavak 3. Natjecateljskog pravilnika Administracija HMS-a jest nadležna donijeti odluku kao u dispozitivu.

Administracija HMS-a upozorava sve svoje članove da HMS ima vrlo nisku toleranciju na nepridržavanje rokova, te da administrativne propuste vezane uz rokove u načelu neće tolerirati, te da ovaj primjer prihvate kao veliki izuzetak i nešto što se neće apriorno u budućnosti tolerirati.


Alen Šćuric IDCU
izvršni direktor HMS-a


- 09:29 - Komentari (3) - Isprintaj - #

14.04.2014., ponedjeljak

REZULTATI REGIONALNOG PRVENSTVA JUŽNE HRVATSKE

REGIONALNO PRVENSTVO JUŽNE HRVATSKE 2014.

FORMACIJA JUNIORKE:
1. Kali, otok Ugljan
2. Gospić
3. Pakoštane
4. Nin


FORMACIJA KADETKINJE:
1. Pakoštane
2. Kali, otok Ugljan
3. Gačanke Otočac
4. Gospić


PRVENSTVO ZADARSKE ŽUPANIJE 2014.

JUNIORKE:
1. Kali, otok Ugljan
2. Pakoštane
3. Nin




Zagreb, 11. travnja 2014.

Temeljem članka 10. stavak 1. Statuta HMS-a Upravni odbor donosi

ODLUKU 140411
O PRIDRUŽENOM ČLANSTVU NIN


Prihvača se pridruženo članstvo Udruge Ninskih mažoretkinja u Hrvatski mažoret savez.

Odluka je donesena sa 5 glasova «ZA» i dva suzdržana (Elizabeta Mikelj IDCU i Ana Koncul se nisu očitovale).

U HMS je 9. travnja 2014. stigla zamolba za članstvo

naziv tima: NIN – Udruga Ninske mažoretkinje, Nin
pravna osoba: Udruga Ninske mažoretkinje
odgovorna osoba: Noemi Proroković
kontakt osoba: Noemi Proroković
Jesu li već članovi nekog saveza: NE

Udruga je poslala propisani Obrazac AD01/01 o učlanjenju u HMS, ovjerenu i potpisanu Odluku o učlanjenju od 28. ožujka 2014., te fotokopija Rješenja upisa u Registar udruga Republike Hrvatske, sa datumom 7. ožujka 2014. pod registarskim brojem 13001551.

Registracija ima sve potrebne dokumente.

Administracija HMS-a konstatira da su ispunjeni svi statutarni uvjeti za prijem u pridruženo članstvo. Administracija HMS-a naglašava da je, temeljem akata HMS-a, potrebno ustanoviti da je tim počeo i de facto funkcionirati sa stvarnim brojem članova, uniformama i nastupima, a do Skupštine HMS-a koja će odlučivati o možebitnom punopravnom članstvu. Administracija HMS-a naglašava da je Nin već imalo sastav pod kraticom NIN, a koji je član isključen iz HMS-a na 19. redovnoj Skupštini HMS-a, u Karlovcu 3. veljače 2013. godine. Istime Udruga Ninske mažoretkinje preuzimaju kraticu NIN, te ostvaruju Statutarna prava članstva u HMS-u kao jedini mogući član na području grada Nina.


Elizabeta Mikelj IDCU
predsjednica HMS-a



Zagreb, 11. travnja 2014.

Temeljem članka 12. stavak 2. točka 3. Statuta HMS-a Upravni odbor donosi

ODLUKA 140412
O SUDJELOVANJU PRIDRUŽENOG ČLANA HMS-A NA REGIONALNOM PRVENSTVU JUŽNE HRVATSKE i ŽUPANIJSKOM PRVENSTVU ZADARSKE ŽUPANIJE


Prihvača se sudjelovanje pridruženog člana NIN - Udruge Ninskih mažoretkinja na Regionalnom prvenstvu Južne Hrvatske 2014. i Županijskom prvenstvu Zadarske županije 2014.

Odluka je donesena sa 5 glasova «ZA» i dva suzdržana (Elizabeta Mikelj IDCU i Ana Koncul se nisu očitovale).

HMS je zaprimio registraciju natjecatelja NIN – Udruga Ninske mažoretkinje za Regionalno prvenstvo Južne Hrvatske 2014., te Županijsko prvenstvo Zadarske županije 2014. koje će se održati u Zadru, 13. travnja 2014. Kako je postupak registracije NIN bio u tijeku, HMS nije odbacio registraciju već je čekao dokumente o učlanjenju, a najkasnije do početka navedenog regionalnog prvenstva. Obzirom da je registracija zaprimljena sa danom 9. travnja 2014., a u slučaju preliminarne pozitivne odluke Upravnog odbora uz očitovanje broj 140409 o pridruženom članstvu, potrebno je odmah donijeti odluku o možebitnom natjecanju pridruženog člana na predmetnom natjecanju.

Elizabeta Mikelj IDCU
predsjednica HMS-a


- 12:55 - Komentari (9) - Isprintaj - #

08.04.2014., utorak

REZULTATI REGIONALNOG PRVENSTVA ISTOČNE SLAVONIJE


REGIONALNO PRVENSTVO ISTOČNE HRVATSKE 2014.


FORMACIJA SENIORKE
1. Vukovar
2. Nuštar
3. Ilok
4. Vinkovci

FORMACIJA JUNIORKE
1. Vukovar
2. Đakovo
3. Grubišno Polje
4. Virovitica

FORMACIJA KADETKINJE
1. Vukovar
2. Ilok
3. Grubišno Polje
4. Vinkovci



ŽUPANIJSKO PRVENSTVO VUKOVARSKO-SRIJEMSKE ŽUPANIJE

FORMACIJA SENIORKE
1. Vukovar
2. Nuštar
3. Ilok
4. Vinkovci

FORMACIJA KADETKINJE
1. Vukovar
2. Ilok
3. Vinkovci




RASPIS DRŽAVNOG PRVENSTVA

Originalni raspis poslan vam je poštom i mailom. Ukoliko ga nećete dobiti do sredine idućeg tjedna poštom hitno nazovite ured HMS-a.









- 09:21 - Komentari (29) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Bez prerada.

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se