HMS - Hrvatski mazoret savez

Komentari On/Off

Image and video hosting by TinyPic

Mažoretkinje
su način života


Ponosni smo član
Image and video hosting by TinyPic
EMA
European majorettes' association


Timovi HMS-a:
Zagrebacke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje grada Osijeka
Image and video hosting by TinyPic

Prve rijecke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Pulske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Karlovacke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Varazdinske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje grada Vukovara
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje "Glinske banice"
Image and video hosting by TinyPic

Biogradske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Daruvarske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Kostanicke mazoretkinje, Hrv.Kostajnica
Image and video hosting by TinyPic

Svetojanske mazoretkinje, Jastrebarsko
Image and video hosting by TinyPic

Klincaselske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje Nedelisca
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje grada Iloka
Image and video hosting by TinyPic

Ninske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje otoka Ugljana, Kali
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje opcine Nustar
Image and video hosting by TinyPic

Oroslavske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Pakoske mazoretkinje, Pakostane
Image and video hosting by TinyPic

Klab mazoretkinja Sesvecanke, Sesvete
Image and video hosting by TinyPic

Sunjske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Belecke mazoretkinje, Belec (Zlatar)
Image and video hosting by TinyPic

Ogulinske mazoretkinje Drustva nasa djeca
Image and video hosting by TinyPic

Kominske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Gospicke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Pisarovinske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Rovinjske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Slunjske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Zadarske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Umaske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Labinske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Djakovacke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Našicke mazoretkinje "Dora"
Image and video hosting by TinyPic

Lekenicke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Vrbovecke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Halubajke Viskovo
Image and video hosting by TinyPic

Loborske mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Stupnicke mazoretkinje
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje gradske glazbe Virovitica
Image and video hosting by TinyPic

Unity S Samobor
Image and video hosting by TinyPic

Madness UMF, Cluj Napoce, Rumunjska*
Image and video hosting by TinyPic

Mazoretkinje Široki Brijeg, BiH*
Image and video hosting by TinyPic

Cerovljanske mazoretkinje
Mazoretkinje grada Pitomace
Mazoretkinje Hrvatske Dubice
Mazoretke Zupe Dubrovacke
Zupanjske mazoretkinje
Mazoretkinje grada Grubišnog Polja
Mažoretkinje grada Vinkovaca
Krašicke mazoretkinje
Mazoretkinje otoka Pašmana
Mazoretkinje Koprivnicki Bregi
Svetomartinske mazoretkinje
Mazoret klub Uskopljanke, BiH*

* pridruzeni clanovi iz inozemstva kojih ne smije biti vise od 5% clanova HMS-a

**** molimo sastave cije fotografije nemamo da ih posalju HMS-u.

predsjednica HMS-a:
Elizabeta Mikelj IDCU (Opatija)

administrativna tajnica:
Tonka Matić (Dugo Selo)

Suci HMS-a:

suprim suci (U):
Alen Šćuric IDCU
Elizabeta Mikelj ICDU

senior suci (S):
Nataša Puhalo ICS
Silva Bakija CS

viši suci (N):
Anita Lalović IDCN
Gordana Šćuric IDCN
Ivana Vrviščar DCN
Ivana Štulec DCN
Ivana Borgudan ICN
Kristina Krajna ICN
Ivana Čorić CN
Jelena Raguž CN

nacionalni suci (L):
Marija Topić Ramljak ICL
Maja Žigman ICL
Matijana Blašković, CL
Marija Sremić ICL
Valentina Kontek ICL
Ivana Mujkić CL
Ivana Kišan CL

delegati (D):
Alen Šćuric IDCU
Elizabeta Mikelj ICDU
Anita Lalović IDCN
Gordana Šćuric IDCN
Ivana Vrviščar DCN
Ivana Štulec DCN

internacionalni suci EMA-e (I):
Alen Šćuric IDCU
Elizabeta Mikelj ICDU
Anita Lalović IDCN
Gordana Šćuric IDCN
Ivana Borgudan ICN
Nataša Puhalo ICN
Kristina Krajna ICN
Marija Topić Ramljak ICL
Maja Žigman ICL
Marija Sremić ICL
Valentina Kontek ICL

sudački pripravnici (A):
Marija Zajec CA
Petra Lukša CA
Matea Baltorinić CA
Andreja Lehrmajer CA


broj posjetitelja od 28.04.2008:
Hit Counter
Hit Counter

Blogovi mazoret-tima HMS-a:
Biogradske mažoretkinje
Daruvarsle mažoretkinje
Mažoretkinje "Glinske banice"
Mažoretkinje grada Gospića
Nasicke mazoretkinje "Dora"
Svetojanske mazoretkinje
Klinčaselske mažoretkinje
Pakoške mažoretkinje
Pulske mazoretkinje
Rovinjske mažoretkinje
Klub mažoretkinja Sesvećanke
Slunjske mažoretkinje
Mazoretkinje Siroki
Umaske mazoretkinje
Mazoretkinje gradske glazbe Virovitica
Mazoretkinje grada Vukovara
Zadarske mažoretkinje
Zagrebačke mažoretkinje

< kolovoz, 2015  
P U S Č P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kolovoz 2015 (2)
Srpanj 2015 (2)
Lipanj 2015 (1)
Svibanj 2015 (7)
Travanj 2015 (3)
Ožujak 2015 (3)
Veljača 2015 (4)
Siječanj 2015 (3)
Prosinac 2014 (2)
Listopad 2014 (1)
Rujan 2014 (1)
Kolovoz 2014 (1)
Srpanj 2014 (1)
Svibanj 2014 (3)
Travanj 2014 (8)
Ožujak 2014 (4)
Veljača 2014 (2)
Siječanj 2014 (4)
Prosinac 2013 (4)
Studeni 2013 (2)
Listopad 2013 (1)
Rujan 2013 (2)
Kolovoz 2013 (1)
Srpanj 2013 (1)
Lipanj 2013 (1)
Svibanj 2013 (4)
Travanj 2013 (3)
Ožujak 2013 (5)
Veljača 2013 (2)
Siječanj 2013 (1)
Prosinac 2012 (3)
Studeni 2012 (1)
Listopad 2012 (2)
Rujan 2012 (1)
Kolovoz 2012 (2)
Srpanj 2012 (1)
Lipanj 2012 (2)
Svibanj 2012 (5)
Travanj 2012 (4)
Ožujak 2012 (5)
Veljača 2012 (2)
Siječanj 2012 (4)
Prosinac 2011 (3)
Studeni 2011 (2)
Listopad 2011 (2)
Rujan 2011 (3)
Kolovoz 2011 (3)
Srpanj 2011 (2)

24.08.2015., ponedjeljak

4. BILTEN - EUROPSKO PRVENSTVO MAŽORETKINJA 2015

OBJAVLJUJEMO 4. BILTEN EUROPSKOG PRVENSTVA MAŽORETKINJA.

SVIM TIMOVIMA HMS-a ŽELIMO SRETAN PUT U FRANCUSKU I PUNO SREĆE NA PREDSTOJEĆEM PRVENSTVU!


































- 11:22 - Komentari (0) - Isprintaj - #

13.08.2015., četvrtak

3. BILTEN - EUROPSKO PRVENSTVO MAŽORETKINJA 2015

OBJAVLJUJEMO 3. BILTEN OVOGODIŠNJEG EUROPSKOG PRVENSTVA KOJI JE SVIM SUDIONICIMA POSLAN I MAILOM.

SVIM TIMOVIMA ŽELIMO USPJEŠNE PRIPREME!

ZA SVA DODATNA PITANJA BUDITE SLOBODNI KONTAKTIRATI SAVEZ PUTEM SLUŽBENOG MAILA-a hrvatski.mazoret.savez@gmail.com

** za uvećani prikaz kliknite na sliku






















- 11:35 - Komentari (0) - Isprintaj - #

23.07.2015., četvrtak

IZMJENA STAZE ZA PARADNI DEFILE NA EUROPSKOM PRVENSTVU 2015.

MOLIMO VAS DA OBRATITE PAŽNJU NA IZMJENU STAZE ZA PARADNI DEFILE NA EUROPSKOM PRVENSTVU.
PROMJENA SE ODNOSI NA ZAVOJ NA STAZI ZA PARADNI DEFILE KOJI SAD ZAPOČINJE NA 19 METRU I ZAVRŠAVA NA 29 METRU.


- 08:36 - Komentari (0) - Isprintaj - #

14.07.2015., utorak

2. BILTEN - EUROPSKO PRVENSTVO MAŽORETKINJA 2015












- 08:16 - Komentari (0) - Isprintaj - #

04.06.2015., četvrtak

1. BILTEN - EUROPSKO PRVENSTVO MAŽORETKINJA 2015.












- 19:15 - Komentari (0) - Isprintaj - #

25.05.2015., ponedjeljak

REZULTATI DRŽAVNOG PRVENSTVA RH

19. DRŽAVNO PRVENSTVO MAŽORETKINJA RH – ZADAR REZULTATI


Formacije - seniorke:


1. Mažoretkinje grada Vukovara
2. Zagrebačke mažoretkinje
3. Prve riječke mažoretkinje
4. Svetojanske mažoretkinje
5. Pulske mažoretkinje
6. Mažoret klub Unity S Samobor
7. Klinčaselske mažoretkinje
8. Mažoretkinje grada Iloka
9. Karlovačke mažoretkinje
10. Mažoretkinje Nedelišća
11. Pakoške mažoretkinje
12. Udruga mažoretkinja "Glinske banice"
13. Mažoretkinje općine Nuštar
14. Klub mažoretkinja "Sesvećanke"
15. Mažoretkinje otoka Ugljana
16. Krašićke mažoretkinje
17. Vinkovačke mažoretkinje


Formacije - juniorke:

1. Zagrebačke mažoretkinje
2. Mažoretkinje grada Vukovara
3. Pulske mažoretkinje
4. Svetojanske mažoretkinje
5. Ogulinske mažoretkinje Društva "Naša djeca"
6. Mažoretkinje grada Grubišnog polja
7. Udruga Rovinjske mažoretkinje
8. Mažoret klub Unity S Samobor
9. Prve riječke mažoretkinje
10. Karlovačke mažoretkinje
11. Biogradske mažoretkinje
12. Klub mažoretkinja "Sesvećanke"
13. Udruga Ninske mažoretkinje


Formacije - kadetkinje:

1. Zagrebačke mažoretkinje
2. Mažoretkinje grada Vukovara
3. Svetojanske mažoretkinje
4. Pulske mažoretkinje
5. Udruga mažoretkinja "Glinske banice"
6. Mažoretkinje grada Iloka
7. Karlovačke mažoretkinje
8. Mažoretkinje Nedelišća
9. Ogulinske mažoretkinje Društva "Naša djeca"
10. Klinčaselske mažoretkinje
11. Pakoške mažoretkinje
12. Vinkovačke mažoretkinje
13. Klub mažoretkinja "Sesvećanke"
14. Mažoret klub Unity S Samobor
15. Mažoretkinje grada Grubišnog polja
16. Udruga mažoretkinja općine Nuštar
17. Mažoretkinje otoka Ugljana
18. Udruga Zadarske mažoretkinje
19. Krašićke mažoretkinje


Par- seniorke:

1. Prve riječke mažoretkinje - Petra Linić i Ivana Rakić
2. Svetojanske mažoretkinje - Matija Jagodić i Josipa Lovasić
3. Mažoretkinje grada Iloka - Iva Groznica i Kristina Lačok
4. Udruga mažoretkinja "Glinske banice" - Gabrijela Zibar i Katarina Zibar
5. Mažoretkinje otoka Ugljana - Bernarda Klarin i Izabela Bebić


Par- juniorke:

1. Ogulinske mažoretkinje Društva "Naša djeca" - Dajana Jančić i Laura Vučić
2. Pulske mažoretkinje - Lucia Nikolić i Dražena Kelava
3. Udruga Rovinjske mažoretkinje - Valentina Radić i Eni Garić
4. Mažoretkinje grada Grubišnog polja - Antonela Josipović i Gabrijela Dugandžija
5. Mažoret klub Unity S Samobor - Laura Holetić i Maria Karasman
6. Svetojanske mažoretkinje - Nika Jagunić i Aleta Jurkovac
7. Prve riječke mažoretkinje - Ana Božić i Ivona Khan


Solo - seniorke:

1. Udruga mažoretkinja općine Nuštar - Ana Pastor
2. Klinčaselske mažoretkinje - Anamarija Bilobrk
3. Prve riječke mažoretkinje - Kristina Tolj
4. Udruga mažoretkinja "Glinske banice" - Valentina Žugaj
5. Mažoretkinje otoka Ugljana - Anđela Perin
6. Pakoške mažoretkinje - Rosita Stojanov
7. Svetojanske mažoretkinje - Martina Mlahović
8. Mažoret klub Unity S Samobor - Klara Marković
9. Vinkovačke mažoretkinje - Laura Jokić


Solo - juniorke:

1. Ogulinske mažoretkinje Društva "Naša djeca" - Paula Vučić
2. Svetojanske mažoretkinje - Izabelle Amanda Cvitanović
3. Udruga Rovinjske mažoretkinje - Jasmina Fileković
4. Mažoret klub Unity S Samobor - Lara Makarun
5. Pulske mažoretkinje - Ivana Radović
6. Mažoretkinje grada Grubišnog polja - Lorena Ulrih
7. Prve riječke mažoretkinje - Ana Bačić

- 18:43 - Komentari (73) - Isprintaj - #

21.05.2015., četvrtak

SVE JE SPREMNO ZA DRŽAVNO PRVENSTVO 2015.

ZBOG VREMENSKIH UVJETA SVA DOGAĐANJA U SUBOTU (SLUŽBENI TRENINZI, PRIJEM KOD GRADONAČELNIKA, SVECANO OTVARANJE I PARADNI DEFILE) ODRZAT ĆE SE U SPORTSKOJ DVORANI VIŠNJIK.

Dragi timovi,

pred nama je vikend kojeg smo svi nestrpljivo čekali. Sve je spremno za vaš dolazak u Zadar i za još jedno državno prvenstvo.

Vjerujemo da ste svi naporno trenirali proteklih mjeseci i iskreno vam hvala na tome.

Svima vama, naše drage mažoretkinje, treneri i voditelji, želimo puno sportske sreće i uspjeha.

Ovo su vaša tri dana i želimo vam svima da istinski uživate u njima te da se iz Zadra vratite s prekrasnim uspomenama. .

Vaša predsjednica i uprava HMS-a


- 22:33 - Komentari (23) - Isprintaj - #

20.05.2015., srijeda

FORMA

U nastavku objavljujemo Formu u cijelosti.

OBRATITE PAŽNJU NA IZMJENU SATNICE U SUBOTU.

Zbog neodgodivih obveza gradonačelnika Zadra izmijenjena je satnica u subotu 23.5. na način da se prijem kod gradonačelnika, otvaranje prvenstva, paradni defile za kadetkinje i službeni treninzi pomiču za jedan sat ranije, ostalo ostaje nepromijenjeno. Slijedom toga satnica za subotu je slijedeća (izmjene su označene crvenom bojom):

Subota 23.5. (paradni defile i svečano otvaranje prvenstva, Obala kneza Branimira 9 )

06.00-09.00 Službeni treninzi na stazi za defile (bez razglasa - 4 minute svaka)
08.00-09.00 Akreditiranje za one koji se nisu akreditirali u petak (sudačka prostorija, Dvorana Jazine, Kralja Tomislava 1)
09.15-10.15 Prijem kod gradonačelnika Zadra, Poljana zemaljskog odbora 1
*obavezan dolazak službenog predstavnika sastava + po jedna mažoretkinja svakog sastava (tj. sastav koji dolazi sa seniorkama, juniorkama i kadetkinjama dolazi sa 4 predstavnika - službeni predstavnik + 1 seniorka + 1 juniorka + 1 kadetkinja)
* obvezno sa sobom donijeti poklon za gradonačelnika koji ćete tamo predati
10.00 Postrojavanje za otvaranje, Obala kneza Branimira 9
- delegat postavlja sastave po abecedi, osim što prošlogodišnje prvakinje idu prve
* obvezan dolazak svih mažoretkinja u potpunim uniformama, rezervna mažoretkinja nosi zastavu grada koju sastav donosi sa sobom
sastav koji se do 10.00 ne pojavi na Branimirovoj obali, bit će sankcioniran prema pravilnicima HMS-a
10.30-11.15 Svečanost otvaranja Prvenstva, Obala kneza Branimira 9
11.15 Kontrola borilišta
11.30-12.45 Paradni defile kadetkinje
12.45-15.45 Službeni treninzi seniorki i juniorki na stazi za defile (bez razglasa, 4 minute svaka)
12.45-15.45 Pauza za ručak

15.45 Kontrola borilišta
16.00-17.00 Paradni defile juniorke
17.00-18.00 Paradni defile seniorke

za uvećani prikaz kliknite na fotografiju












- 08:12 - Komentari (12) - Isprintaj - #

14.05.2015., četvrtak

SUDIONICI 19. DRŽAVNOG PRVENSTVA

SATNICA 19. DRŽAVNOG PRVENSTVA MAŽORETKINJA RH

Petak 22.5. (neformacije Dvorana Jazine, Kralja Tomislava 1, Zadar)

12.00 Obavezni dolazak sudaca u sudačku prostoriju
13.30-14.00 Ručak
13.00-14.00 Akreditiranje sudionika
14.00-14.30 Prva sudačka sjednica, Sudački ured, (dvorana Jazine)
14.30-15.00 Ždrijebanje
* poželjan dolazak službenih predstavnika sastava
14.00-15.45 Službeni treninzi neformacija (3 minute svaka)
15.45 Kontrola borilišta
16.00-17.45 Solo i par seniorke i juniorke


Subota 23.5. (paradni defile i otvaranje, Obala kneza Branimira 9)**


07.00-10.00 Službeni treninzi na stazi za defile (bez razglasa - 4 minute svaka)
08.00-09.00 Akreditiranje za one koji se nisu akreditirali u petak (sudačka prostorija, Dvorana Jazine, Kralja Tomislava 1)
10.15-11.15 Prijem kod gradonačelnika Zadra
*obvezan dolazak službenog predstavnika sastava + po jedna mažoretkinja svakog sastava (tj. sastav koji dolazi sa seniorkama, juniorkama i kadetkinjama dolazi sa 4 predstavnika = službeni predstavnik + 1 seniorka + 1 juniorka + 1 kadetkinja)
* obvezno sa sobom donijeti poklon za gradonačelnika koji ćete tamo redati
11.00 Postrojavanje za otvaranje, Obala kneza Branimira (borilište)
- delegat postavlja sastave po abecedi, osim što prošlogodišnje prvakinje idu prve
* obvezan dolazak svih mažoretkinja u potpunim uniformama, rezervna mažoretkinja nosi zastavu grada koju sastav donosi sa sobom
sastav koji se do 11.00 ne pojavi na postrojavanju, bit će sankcioniran prema pravilnicima HMS-a
11.30-12.15 Svečanost otvaranja Prvenstva, (Obala kneza Branimira)
12.15 Kontrola borilišta
12.30-13.45 Paradni defile kadetkinje
13.45-15.45 Službeni treninzi seniorki i juniorki na stazi za defile (bez razglasa, 4 minute svaka)
13.45-15.45 Pauza za ručak
15.45 Kontrola borilišta
16.00-17.00 Paradni defile juniorke
17.00-18.00 Paradni defile seniorke


Nedjelja 24.5. (koreografije, Dvorana Jazine, Kralja Tomislava 1, Zadar)

08.00-10.45 Službeni treninzi koreografiranog programa – kadetkinje i juniorke (bez razglasa, 4 minute svaka)
10.45 Kontrola borilišta
11.00-12.15 Koreografirani program kadetkinje
12.15-13.15 Koreografirani program juniorke

13.15-15.15 Službeni treninzi seniorki (bez razglasa, 4 minute svaka)
13.00-15.30 ručak
15.15 Kontrola borilišta
15.30-16.30 Koreografirani program seniorke
16.30-17.30 Stanka (smotra)
17.30-18.30 Proglašenje pobjednika i zatvaranje prvenstva

** U slučaju kiše defile se premješta u Osnovnu školu Zadarski otoci, Trg Damira Tomljanovića Gavrana 2

HMS zadržava pravo promjene satnice.

SUDIONICI 19. DRŽAVNOG PRVENSTVA MAŽORETKINJA RH

Na ovogodišnjem Državnom prvenstvu sudjeluje ukupno 51 formacija i 32 neformacije.

SENIORSKE FORMACIJE (17 formacija)
1. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“
2. ILK – Mažoretkinje grada Iloka
3. JAS – Svetojanske mažoretkinje
4. KAL – Mažoretkinje otoka Ugljana
5. KAR – Karlovačke mažoretkinje
6. KCS – Klinčaselske mažoretkinje
7. KRS – Krašićke mažoretkinje
8. NED – Mažoretkinje Nedelišća
9. NUS – Mažoretkinje općine Nuštar
10. PAK – Pakoške mažoretkinje
11. PUL – Pulske mažoretkinje
12. RIJ – Prve Rijčke mažoretkinje
13. SAM – Mažoret klub Unity S Samobor
14. SES – Klub mažoretkinja „Sesvećanke“
15. VKC – Vinkovačke mažoretkinje
16. VUK – Mažoretkinje grada Vukovara
17. ZGB – Zagrebačke mažoretkinje


JUNIORSKE FORMACIJE (14 formacija)
1. BNM – Biogradske mažoretkinje
2. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja
3. JAS – Svetojanske mažoretkinje
4. KAR – Karlovačke mažoretkinja
5. NIN – Udruga Ninske mažoretkinje
6. OGL – Ogulinske mažoretkinje Društva „Naša djeca“
7. PUL – Pulske mažoretkinje
8. RIJ – Prve riječke mažoretkinje
9. ROV – Udruga Rovinjske mažoretkinje
10. SAM – Mažoret klub Unity S Samobor
11. SES – Klub mažoretkinja „Sesvećanke“
12. STP – Stupničke mažoretkinje - smotra
13. VUK – Mažoretkinje grada Vukovara
14. ZGB – Zagrebačke mažoretkinje


KADETSKE FORMACIJE (19 formacija)
1. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja
2. GLI - Udruga mažoretkinja „Glinske banice“
3. ILK – Mažoretkinje grada Iloka
4. JAS – Svetojanske mažoretkinje
5. KAL - Mažoretkinje otoka Ugljana
6. KAR – Karlovačke mažoretkinja
7. KCS – Klinčaselske mažoretkinje
8. KRS – Krašićke mažoretkinje
9. NED – Mažoretkinje Nedelišća
10. NUS – Udruga mažoretkinja općine Nuštar
11. OGL - Ogulinske mažoretkinje Društva „Naša djeca“
12. PAK – Pakoške mažoretkinje
13. PUL – Pulske mažoretkinje
14. SAM – Mažoret klub Unity S Samobor
15. SES – Klub mažoretkinja „Sesvećanke“
16. VKC – Vinkovačke mažoretkinje
17. VUK – Mažoretkinje grada Vukovara
18. ZAD – Udruga Zadarske mažoretkinje
19. ZGB – Zagrebačke mažoretkinje

SOLO SENIORKE (9 neformacija)
1. GLI - Udruga maž. „Glinske banice“ – Valentina Žugaj
2. JAS – Svetojanske mažoretkinje – Martina Mlahović
3. KAL – Mažoretkinje otoka Ugljana – Anđela Perin
4. KCS – Klinčaselske mažoretkinje, Anamarija Bilobrk
5. NUS – Udruga mažoretkinja općine Nuštar, Ana Pastor
6. PAK – Pakoške mažoretkinje – Rosita Stojanov
7. RIJ – Prve riječke mažoretkinje, Kristina Tolj
8. SAM – Mažoret klub Unity S – Klara Marković
9. VKC – Vinkovačke mažoretkinje – Laura Jokić

SOLO JUNIORKE (9 neformacija)
1. BNM – Biogradske mažoretkinje – Agata Zrilić
2. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja, Lorena Ulrih
3. JAS – Svetojanske mažoretkinje – Izabelle Amanda Cvitanović
4. NIN – Udruga Ninske mažoretkinje – Valentina Golub
5. OGL – Ogulinske mažoretkinje Društva „Naša djeca“, Paula Vučić
6. PUL – Pulske mažoretkinje – Ivana Radović
7. RIJ – Prve Riječke mažoretkinje – Ana Bačić
8. ROV – Udruga Rovinjske mažoretkinje – Jasmina Fileković
9. SAM – Mažoret klub Unity S Samobor, Lara Makarun

DUO SENIORKE (5 neformacija)
1. GLI – Udruga Maž. Glinske Banice – Gabrijela Zibar, Katarina Zibar
2. ILK – Mažoretkinje grada Iloka, Iva Groznica, Kristina Lačok
3. JAS – Svetojanske mažoretkinje – Matija Jagodić, Josipa Lovasić
4. KAL – Mažoretkinje otoka Ugljana – Bernarda Klarin, Izabela Bebić
5. RIJ – Prve riječke mažoretkinje, Petra Linić i Ivana Rakić

DUO JUNIORKE (9 neformacija)
1. BNM – Biogradske mažoretkinje, Rea Jurić, Tina Bardarić
2. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja, Antonela Josipović,Gabrijela Dugandžija
3. JAS – Svetojanske mažoretkinje – Nika Jagunić, Aleta Jurkovac
4. NIN – Udruga Ninske mažoretkinje – Ivana Stulić, Petra Mila Glavan
5. OGL – Ogulinske mažoretkinje Društva „Naša djeca“, Dajana Jančić i Laura Vučić
6. PUL – Pulske mažoretkinje, Lucia Nikolić, Dražena Kelava
7. RIJ – Prve riječke mažoretkinje, Ana Božić,Ivona Khan
8. ROV – Udruga Rovinjske mažoretkinje – Valentina Radić, Eni Garić
9. SAM – Mažoret klub Unity S Samobor, Laura Holetić i Maria Karasman

DJEČJA FORMACIJA (1)
1. KCS – Klinčaselske mažoretkinje - smotra

STARTNINE ZA SUDJELOVANJE NA 19. DRŽAVNOM PRVENSTVU MAŽORETKINJA RH


IZNOSI STARTNINA:

FORMACIJE - 595,00 kn
PAR - 295,00 kn
SOLO -150,00kn
SMOTRA -120,00kn

snimanje kamerom - 150,00 kn

SVE UPLATE MOGU SE VRŠITI BEZGOTOVINSKI NA RAČUN SAVEZA IBAN HR2923600001101476170 ZAKLJUČNO DO UTORKA 19.05.2015. GODINE. NAKON NAVEDENOG DATUMA MOGUĆE JE IZVRŠITI UPLATU STARTNINE ISKLJUČIVO GOTOVINSKI PRILIKOM AKREDITACIJE NA DRŽAVNOM PRVENSTVU.
SVE UPLATE IZVRŠENE BEZGOTOVINSKI NA RAČUN SAVEZA NAKON 19.05. BIT ĆE VRAĆENE UPLATITELJU.

REJTING TIMOVA HMS-a za 2015. godinu
(za uvećani prikaz kliknite na fotografiju)
- 13:24 - Komentari (28) - Isprintaj - #

12.05.2015., utorak

NOVI KONTAKTI SAVEZA

Dragi članovi HMS-a

Kao što je i najavljeno dana 10. svibnja 2015. godine u Samoboru je održana izvanredna skupština Saveza na kojoj su donesene odluke o novom sastavu upravnog i nadzorno stegovnog odbora te o promjeni sjedišta Saveza.

Upravni odbor čine:
Elizabeta Mikelj, predsjednica
Jelena Raguž, dopredsjednica
Tonka Matić Mamić, tajnik
Matea Baltorinić
Ljiljana Kaurić
Marija Sremić
Andreja Lehrmajer.

Nadzorno stegovni odbor čine:
Bojana Taškovska
Ivana Mujkić
Aleksandar Grabarić.

Novo sjedište saveza je Lovran, Trg Maršala Tita 46.

NOVI KONTAKTI SAVEZA:

TELEFON: 098/260-608 (PREDSJEDNICA)
MAIL ADRESA: hrvatski.mazoret.savez@gmail.com
SVE POŠTANSKE POŠILJKE MOLIMO VAS ŠALJITE NA: Hrvatski mažoret savez, PP 47, 51415 Lovran.

SVE INFORMACIJE POTREBNE ZA NADOLAZEĆE DRŽAVNO PRVENSTVO BIT ĆE PRAVOVREMENO OBJAVLJENE NA BLOGU.



Tajnica Saveza će danas izvršiti preuzimanje pristiglih prijava natjecatelja za Državno prvenstvo 2015. godine te će po uvidu u iste u najkraćem roku biti objavljena satnica prvenstva.

KONAČAN IZGLED BORILIŠTA ZA 19. DRŽAVNO PRVENSTVO RH


Na skici pogreškom piše dvorana "Mladost" na Trsatu, a treba pisati dvorana "Jazine" u Zadru





- 12:45 - Komentari (21) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Bez prerada.

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se